Švenčionių rajono žmonių su negalia sporto žaidynės
Švenčionių profesinio rengimo centras (toliau - Centras) jau ketvirtą kartą rengia Švenčionių rajono žmonių su negalia sporto žaidynes.  Ne išimtis ir šie metai. Lapkričio 29 d. rytą Centre šurmuliavo renginio dalyviai ir svečiai.
Facebook

Švenčionių rajono žmonių su negalia sporto žaidynės

Negalia ne kliūtis

Renginyje dalyvavo Strūnos ir N. Genytės  socialinės globos namų, Utenos regioninio profesinio rengimo centro, Švenčionių rajono neįgaliųjų draugijos  ir  Centro   komandos.

Milda Gustienė-Vilniškė, ŠPRC direktorė, pasveikino renginio dalyvius ir paskelbė žaidynių atidarymą.

Susirinkusius taip pat sveikino Švenčionių rajono savivaldybės vicemerė Violeta Čepukova, Švenčionių rajono sporto centro direktorius Artūras Paulauskas.

Į šventės dalyvius kreipėsi  Strūnos socialinės globos namų direktorius Petras Velička, Švenčionių rajono neįgaliųjų draugijos  pirmininkė Teresa Špakova, N. Genytės  socialinės globos namų atstovas Tadeuš Šimkovič.  Svečiai dėkojo rengėjams už rūpestį ir pastangas organizuoti tai, kas skatina pabūti drauge, siekti tikslo, pasidžiaugti ir pabendrauti.

Renginys prasidėjo Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos šokių grupės „Erdvė“ parengta menine programa (grupės vadovė Renata Grigianecienė) ir Geilės Galatiltytės atliekamu muzikiniu kūriniu.  Programą tęsė  įspūdingas Gintaro Vilniškio, fizinio ugdymo mokytojo,  svarsčių kilnojimo sporto meistro pasirodymas. Vėliau Centro kūno kultūros mokytoja Irina Burokienė pakvietė visus apšilimo pamokėlei. 

Įvairias negalias turintys skirtingo amžiaus atletai rungtynes  pradėjo baudų ir tritaškių mėtymu. Nugalėtoju(a) – galėjo tapti daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas(a). Taip pat visi norintys galėjo savo jėgas išbandyti  smiginio, rankų lenkimo, svarmenų laikymo ištiestomis rankomis, Cornhole (kukurūzinio) žaidimo rungtyse. Viena iš sunkesnių žaidynių užduočių – slalomas su vežimėliai. Ši sporto sritis taip pat sulaukė iššūkio nebijančių dalyvių.

Šio renginio dalyviai savo pavyzdžiu skatina  kitus visuomenės narius  aktyvesniam gyvenimui ir sportui, leidžia iš arčiau pažinti vieniems kitus bei  įnešti daugiau pozityvumo į visų mūsų bendravimą. 

Rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o žaidynėse dalyvavusios komandos atminimo dovanėlėmis.

Prie renginio finansavimo prisidėjo  Švenčionių rajono savivaldybės administracija.

Švenčionių PRC bendruomenė

Jūs taip pat gali sudominti