Mūsų įspūdinga viešnagė kaimyninėje Lenkijoje
Spalio mėnesį mūsų 7 mokinių grupė tris savaites viešėjome Lenkijoje.
Facebook

Mūsų įspūdinga viešnagė kaimyninėje Lenkijoje

Vykome ten atlikti profesinės praktikos. Mokydamiesi Švenčionių profesinio rengimo centre semiamės barmeno padavėjo profesinių paslapčių. Vykdami į Lenkiją turėjome tikslą išbandyti kaip mums pavyktų gautas teorines žinias pritaikyti praktikoje. Mes dirbome keturių žvaigždučių viešbutyje “Beskid”. Dirbome virtuvėje. Nebuvo labai lengva, bet įdomu. Bendraujant su darbuotojais labai gelbėjo rusų kalbos žinojimas. Tačiau aiškiai supratome kaip svarbu gerai mokėti anglų kalbą ir taip suteikti sau galimybę laisvai bendrauti svečioje šalyje.

Laisvalaikiu mes daug keliavome po apylinkes, važiavome į ekskursijas į kalnus, į baseiną, ragavome naujų patiekalų ir desertų. Niekada nemėgau žuvies, bet Lenkijoje išdrįsau jos paragauti ir man labai patiko. Vaikščiojome ir po miestą, kuriame gyvenome, daug fotografavomės, bendravome.

Laikas neprailgo. Kelionė ir veikla praktikos metu labai patiko. Daug pamatėme, sužinojome ir praturtėjome nauja patirtimi.

Švenčionių profesinio rengimo centro PBG_23 grupės mokinė

Rasa Vitkauskaitė

Mūsų įspūdinga viešnagė kaimyninėje Lenkijoje

Jūs taip pat gali sudominti
Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją
Naujienos

Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją

Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų spalio 18 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR23, V23, PBG23, A23, AKG23, FP23 ir PBG21 grupių mokiniams.

Skaityti daugiau »
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »