Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją
Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų spalio 18 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR23, V23, PBG23, A23, AKG23, FP23 ir PBG21 grupių mokiniams.
Facebook

Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją

10.00 val. buvo suplanuota  edukacinė  pamoka kitoje aplinkoje. Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus  skyriaus  vyriausiasis darbo inspektorius Ramūnas Rakauskas, neteisėtos veiklos priežiūros skyriaus patarėjas Aras Petrevičius  kartu su ,,IKEA“ darbuotojų saugos ir apsaugos vadovu Povilu Medeliu vedė pamoką ,, Darbuotojų sauga ir sveikata įmonėse“.

Mokiniai sužinojo apie legalaus ir nelegalaus darbo socialines garantijas, darbo sutarčių sudarymo būtinąsias sąlygas, darbo ir poilsio laiką, apie atostogas ir specialiąsias pertraukas, apie rizikos veiksnių nustatymo leidžiamus ribinius dydžius.  VDI specialistai suteikė mokiniams žinių apie aplinkos darbo veiksnius ir pademonstravo matavimo priemones: aplinkos temperatūros, šviesos apšvietimo bei skersvėjo.

Padėkoję už turiningą ir prasmingą pamoką, atsisveikinome ir sugrįžome į namus.

Danutė  Ankėnienė, karjeros specialistė

Tatjana Mialik, profesijos mokytoja

Danutė Kavaliukaitė, profesijos mokytoja

Jūs taip pat gali sudominti