Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.
Facebook

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Susitikimo metu mums šeimininkas papasakojo apie medaus, jų produktų gamybą ir realizavimą į Meksiką, Kiniją, Kanadą ir kt. šalis. Turėjome galimybę pamatyti  naujus medaus apdorojimo technologinius įrengimus (įrengimų darbas – kompiuterizuotas), bitininkas paaiškino jų veikimo principus, pavaišino bičių duonele, kuri buvo ką tik iškulta, naudojant tam tikslui skirtą įrangą. Na, o šiuo metu, kaip pasakojo Aleksandras, jau baigiama statyti ir tyrimų laboratorija.

Nors Aleksandras  baigė mokslus Lietuvos žemės ūkio akademijoje ir Mykolo Romerio universitete, jis ir toliau gilina žinias bitininkavimo srityje, mokosi bei skaito paskaitas, dalyvauja konferencijose įvairiose pasaulio šalyse, susitinka su bitininkais profesionalais. Jo ūkyje praktiką atlieka  studentai iš įvairių šalių.

Susitikimas su garsiuoju ir pasaulyje jau žinomu bitininku iš Adutiškio miestelio Aleksandru, mokiniams paliko gražius ir šiltus įspūdžius.

Danutė Ankėnienė,
ŠPRC karjeros specialistė

Jūs taip pat gali sudominti
Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją
Naujienos

Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją

Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų spalio 18 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR23, V23, PBG23, A23, AKG23, FP23 ir PBG21 grupių mokiniams.

Skaityti daugiau »