Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.
Facebook

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Susitikimo metu mums šeimininkas papasakojo apie medaus, jų produktų gamybą ir realizavimą į Meksiką, Kiniją, Kanadą ir kt. šalis. Turėjome galimybę pamatyti  naujus medaus apdorojimo technologinius įrengimus (įrengimų darbas – kompiuterizuotas), bitininkas paaiškino jų veikimo principus, pavaišino bičių duonele, kuri buvo ką tik iškulta, naudojant tam tikslui skirtą įrangą. Na, o šiuo metu, kaip pasakojo Aleksandras, jau baigiama statyti ir tyrimų laboratorija.

Nors Aleksandras  baigė mokslus Lietuvos žemės ūkio akademijoje ir Mykolo Romerio universitete, jis ir toliau gilina žinias bitininkavimo srityje, mokosi bei skaito paskaitas, dalyvauja konferencijose įvairiose pasaulio šalyse, susitinka su bitininkais profesionalais. Jo ūkyje praktiką atlieka  studentai iš įvairių šalių.

Susitikimas su garsiuoju ir pasaulyje jau žinomu bitininku iš Adutiškio miestelio Aleksandru, mokiniams paliko gražius ir šiltus įspūdžius.

Danutė Ankėnienė,
ŠPRC karjeros specialistė

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »