Edukacinė pamoka Valstybinėje darbo inspekcijoje
Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų lapkričio 16 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR22, PBG22, FP21, AKG21 ir MG21 grupių mokiniams.
Facebook

Edukacinė pamoka Valstybinėje darbo inspekcijoje

10.00 val. buvo suplanuota  edukacinė  pamoka kitoje aplinkoje. Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus  skyriaus  vyriausiasis darbo inspektorius Ramūnas Rakauskas kartu su ,,IKEA“ darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovu Artūru Geciu vedė pamoką ,, Darbuotojų sauga ir sveikata įmonėse“.

Mokiniai sužinojo apie darbo sutarčių sudarymo būtinąsias sąlygas, darbo ir poilsio laiką, apie asmeninių apsaugos priemonių naudojimą. Artūras Gecys parodė asmeninių apsaugos priemonių  pavyzdžius, pakomentavo paskutinius įvykusius nelaimingus atsitikimus ir jų priežastis.  Taip pat informavo apie mobiliąją programėlę ,,Žinok teises“ (GOOGLE Play, Apple Store), kurioje yra pateikta naudinga ir prasminga informacija darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais.

 

Jūs taip pat gali sudominti
Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“
Naujienos

Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“

Sveikiname mūsų mokyklos mokinius, 2023m. kovo 7 d. dalyvavusius rajoninėje teisinių žinių viktorinoje „TEMIDĖ“. Ačiū VALERIJAI IVANOVAITEI, GABRIELEI LAURINAVIČIŪTEI, MANTUI ŠIDLOVSKIUI, LAURYNUI PETROČENKO, GEDIMINUI KAUKĖNUI

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“
Naujienos

Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių tikslinė grupė š. m. kovo 6 dieną kartu su profesijos mokytojais Rimantu Dragūnu, Antanu Veikučiu, Eriku Tamošiūnu bei karjeros specialiste Danute Ankėniene vykome į Vilnių, kur aplankėme profesionalų automobilių aptarnavimo centrą, sertifikuotą Rolls Royce servisą ,,KRASTA AUTO“.

Skaityti daugiau »
Profesinio ugdymo gidas
Naujienos

Profesinio ugdymo gidas

Švenčionių profesinio rengimo centre, vasario 13 dieną įvyko seminaras tema ,,Profesinio ugdymo gidas“, kuris buvo skirtas bendrojo lavinimo mokyklų karjeros specialistams ir 8-12 klasių auklėtojams. Jame dalyvavo karjeros specialistai bei klasių auklėtojai iš Pabradės ,,Ryto“ gimnazijos, Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazijos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos.

Skaityti daugiau »