Pamoka – susitikimas
Gruodžio 8 dieną Švenčionių profesinio rengimo centro AKG21, MG21 ir PBG21 grupių dvyliktokai  dalyvavo pamokoje – susitikime, kurį vedė Užimtumo tarnybos prie LR SADM  Švenčionių skyriaus karjeros konsultantė Teresė Rimašienė.
Facebook

Pamoka – susitikimas

Pamokoje ,, Kaip ieškoti ir rasti darbą?“ mokiniai sužinojo apie asmeninio nusiteikimo svarbą ieškant darbo, aiškino,  ką daryti, kad galimybės rasti darbą didėtų? Kodėl svarbu surasti darbą, kurį malonu dirbti?

Susitikimo metu konsultantė Teresė papasakojo  apie savo karjeros nueitą kelią ir davė daug vertingų patarimų mokiniams, apie tai, kaip pasiruošti pokalbiui norint gauti pageidaujamą darbą. Akcentavo, kad daugelis žmonių nemoka tinkamai pristatyti savo pasiekimų, todėl jie gali likti neįvertinti. Susitikimo metu mokiniai atliko užduotį, kurią pasiūlė konsultantė.

Danutė Ankėnienė, karjeros specialistė

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »