Edukacinė pamoka kitoje aplinkoje

Švenčionių profesinio rengimo centro AKG22  ir PBG22 grupių mokiniai.  š. m. lapkričio 9 d. dalyvavo edukacinėje pamokoje, kuri vyko Švenčionių rajono savivaldybėje. Pamoką ,,Saugus elgesys ir veiksmai gresiant ar susidarius ekstremaliai situacijai“ pravedė savivaldybės vyr. specialistas T. Komaiško. Mokiniai buvo supažindinti su ekstremalių situacijų priežastimis, nelaimių valdymo ciklais ir jų etapais, institucijų veiklų reglamentavimu, penkių žingsnių programa asmens saugumui užtikrinti. Taip pat buvo kalbėta apie  perspėjimo būdus, kolektyvinius apsaugos statinius, slėptuves. Pamokos metu mokiniai susipažino su mokomąja vaizdo medžiaga – informacija apie Šeimos planą: PAGALVOK. PASIRUOŠK. VEIK. Lektorius paaiškino, kaip ekstremalios situacijos metu turėtų būti suformuotas  Išvykimo krepšys: išvardino būtiniausių  daiktų sąrašą ir parodė mokomąją vaizdo medžiagą.

Danutė Ankėnienė

ŠPRC profesijos mokytoja metodininkė

Edukacinė pamoka kitoje aplinkoje

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »