Renginys -  „Senyvo amžiaus ir neįgalių asmenų sportinės žaidynės“
Švenčionių profesinio rengimo centre, vasario 1 dieną vyko renginys „Senyvo amžiaus ir neįgalių asmenų sportinės žaidynės“.
Facebook

Renginys – „Senyvo amžiaus ir neįgalių asmenų sportinės žaidynės“

Bendradarbiaujant su socialiniais partneriais, Švenčionių profesinio rengimo centro Socialinio darbo, fizinio ugdymo mokytojai ir Socialinio darbuotojo padėjėjo grupės mokiniai organizavo renginį „Senyvo amžiaus ir neįgalių asmenų sportinės žaidynės“. Į renginį atvyko Nijolės Genytės socialinės globos namų paslaugų gavėjai, Strūnos socialinės globos namų gyventojai ir Švenčionių rajono Neįgaliųjų draugijos nariai. Renginys yra organizuojamas ne pirmus metus, nes tiek svečiams, tiek mokiniams tai teikia džiaugsmą, abipusį bendravimą ir bendradarbiavimą, buvimą kitoje aplinkoje. Ačiū dalyvavusiems ir iki kitų kartų.

Švenčionių profesinio rengimo centro profesijos mokytoja metodininkė Loreta Kazakevičienė

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »