Respublikinė praktinė konferencija Ignalinoje
2023 m. Švenčionių profesinio rengimo mokytojai ir administracija dalyvavo respublikinėje praktinėje konferencijoje „Mokykla kiekvienam“. Šioje konferencijoje pranešimus skaitė trys  centro mokytojai.
Facebook

Respublikinė praktinė konferencija Ignalinoje

2023 m. vasario 14 –tą dieną Ignalinos švietimo pagalbos tarnyba ir Ignalinos mokytojų metodinė taryba organizavo respublikinę praktinę konferenciją „Mokykla kiekvienam“, kuri vyko Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje. Konferencijoje dalyvavo ir Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojai ir administracijos atstovai. Gimnazijos skyriaus vedėja Vilhelmina Dragūnienė ir direktoriaus pavaduotojas Romualdas Astrauka skaitė pranešimą apie „Edukacinių erdvių panaudojimo galimybes patyriminiame ugdyme“. Pranešime kalbėta apie miškininkystės profesijos sąsajas su matematika, gebėjimą miške atlikti reikiamus skaičiavimus, kad medis būtų tiksliai nupjautas. Švenčionių profesinio rengimo centro mokiniai dalyvauja  integruotose etikos ir tikybos pamokose sakralinėse Švenčionių vietose, dalyvavo gaminant kryžių, kuris papuošė Aidukų kaimą. Konferencijoje kalbėta ir apie skaitmeninių įrankių taikymą mokymosi procese. Anglų kalbos mokytoja Dovilė Maslianikienė akcentavo skaitmeninės kompetencijos ugdymo svarbą, pasidalino patirtimi taikant įvairias programėles ir platformas anglų kalbos pamokose. Konferencijoje išgirdome 16 pranešimų, apimančių įvairias ugdymosi sritis: dailę, muziką, gamtamokslį ir patyriminį ugdymą, STEAM metodiką. Akcentuota įtraukiojo ugdymo svarba, išgirdome iki širdies gelmių sugraudinusių „kitokių“ vaikų sėkmės istorijų. Džiugu, kad teko sutikti ir išgirsti tiek daug savo darbą mylinčių, patirtimi ir žiniomis besidalinančių mokytojų, kurie neaimanuoja, nesiskundžia ir nesižvalgo atgal, o nuolat ieško, drąsiai sutinka iššūkius ir eina pirmyn. Grįžome namo puikiai nusiteikę ir pasėmę naujų idėjų!

Dovilė Maslianikienė

Švenčionių profesinio rengimo centro anglų kalbos mokytoja ekspertė

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »