Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“
Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių tikslinė grupė š. m. kovo 6 dieną kartu su profesijos mokytojais Rimantu Dragūnu, Antanu Veikučiu, Eriku Tamošiūnu bei karjeros specialiste Danute Ankėniene vykome į Vilnių, kur aplankėme profesionalų automobilių aptarnavimo centrą, sertifikuotą Rolls Royce servisą ,,KRASTA AUTO“.
Facebook

Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“

Tai oficiali BMW atstovė Lietuvoje, turinti filialus Kaune ir Klaipėdoje. Šis  servisas teikia paslaugas ir motociklininkams, kurie vairuoja BMW markės  motociklus.

Mus pasitiko ir apie savo karjeros kelią, serviso darbo ypatumus, teikiamas paslaugas  papasakojo jos vadovas Gedas Kukauskas. Sužinojome apie automobilių diagnostikos svarbą, kaip vykdomas automobilių remontas, jų aptarnavimas, naujų detalių įsigijimas ir kt. Remontuojamų automobilių savininkams  visada pasiūloma naudotis  pakaitiniu automobiliu.

Šiame moderniame  ir profesionaliame aptarnavimo centre yra parduotuvė, kurioje galima įsigyti tvarkingą naudotą automobilį ir BMW markės motociklą. Plačiau susipažinę su automobilių remonto ir aptarnavimo galimybėmis labai pažengusiame savo darbinėmis funkcijomis šiame centre, padėkoję šeimininkui Gedui Kukauskui, išvykome namo.

Laurynas Petročenko, AKG22 grupės mokinys

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »