Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“
Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių tikslinė grupė š. m. kovo 6 dieną kartu su profesijos mokytojais Rimantu Dragūnu, Antanu Veikučiu, Eriku Tamošiūnu bei karjeros specialiste Danute Ankėniene vykome į Vilnių, kur aplankėme profesionalų automobilių aptarnavimo centrą, sertifikuotą Rolls Royce servisą ,,KRASTA AUTO“.
Facebook

Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“

Tai oficiali BMW atstovė Lietuvoje, turinti filialus Kaune ir Klaipėdoje. Šis  servisas teikia paslaugas ir motociklininkams, kurie vairuoja BMW markės  motociklus.

Mus pasitiko ir apie savo karjeros kelią, serviso darbo ypatumus, teikiamas paslaugas  papasakojo jos vadovas Gedas Kukauskas. Sužinojome apie automobilių diagnostikos svarbą, kaip vykdomas automobilių remontas, jų aptarnavimas, naujų detalių įsigijimas ir kt. Remontuojamų automobilių savininkams  visada pasiūloma naudotis  pakaitiniu automobiliu.

Šiame moderniame  ir profesionaliame aptarnavimo centre yra parduotuvė, kurioje galima įsigyti tvarkingą naudotą automobilį ir BMW markės motociklą. Plačiau susipažinę su automobilių remonto ir aptarnavimo galimybėmis labai pažengusiame savo darbinėmis funkcijomis šiame centre, padėkoję šeimininkui Gedui Kukauskui, išvykome namo.

Laurynas Petročenko, AKG22 grupės mokinys

Jūs taip pat gali sudominti
Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“
Naujienos

Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“

Sveikiname mūsų mokyklos mokinius, 2023m. kovo 7 d. dalyvavusius rajoninėje teisinių žinių viktorinoje „TEMIDĖ“. Ačiū VALERIJAI IVANOVAITEI, GABRIELEI LAURINAVIČIŪTEI, MANTUI ŠIDLOVSKIUI, LAURYNUI PETROČENKO, GEDIMINUI KAUKĖNUI

Skaityti daugiau »
Profesinio ugdymo gidas
Naujienos

Profesinio ugdymo gidas

Švenčionių profesinio rengimo centre, vasario 13 dieną įvyko seminaras tema ,,Profesinio ugdymo gidas“, kuris buvo skirtas bendrojo lavinimo mokyklų karjeros specialistams ir 8-12 klasių auklėtojams. Jame dalyvavo karjeros specialistai bei klasių auklėtojai iš Pabradės ,,Ryto“ gimnazijos, Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazijos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos.

Skaityti daugiau »