Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.
Facebook

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Tai didžiausias Lietuvoje privatus muziejus, eksponuojantis išskirtines transporto priemones, kurios atspindi automobilizacijos vystymosi šimtmetį. Apie muziejuje esamus eksponatus,kurie atstovauja pasaulį globaliu mastu  ir automobilių vystymosi istoriją labai įdomiai pasakojo Auto muziejaus   gidas Jokūbas.

 Įspūdingi buvo ne tik eksponatai, bet ir juos supantys gido Jokūbo pasakojimai apie  išskirtines asmenybes, įvairūs nuotykiai bei istoriniai laikmečiai.

Šio vizito metu  turėjome galimybę pamatyti šimtamečius automobilių eksponatus, jų stilių gausą. Taip pat turėjome galimybę iš arti  pamatyti transporto priemones, kurios vežiojo ne  vieną šalies prezidentą. Na, o į kelis eksponatus buvo galima įlipti ir nusifotografuoti.  Padėkoję gidui Jokūbui, išvykome.

Antanas Veikutis, profesijos mokytojas

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »