Išvyka į Atvirų durų dieną Švenčionių pasienio užkardoje
VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Švenčionių pasienio užkarda birželio 7 dieną pakvietė Švenčionių rajono mokymo įstaigų mokinius į organizuojamą Atvirų durų dieną.
Facebook

Išvyka į Atvirų durų dieną Švenčionių pasienio užkardoje

Mūsų centro MG21, 1G22 ir 2G22 grupių mokiniai, lydimi karjeros specialistės Danutės Ankėnienės, profesijos mokytojų Danutės Kavaliukaitės ir Valentinos Markevič vykome į šį renginį.  Renginio metu pasienio užkardos pareigūnai pademonstravo pasieniečių tarnyboje naudojamą ginkluotę, specialiąsias ir transporto priemones, pristatė pasieniečio profesiją. Pareigūnai organizavo kinologų su tarnybiniais šunimis parodomąją programą. Renginio metu mes turėjome  galimybę pamatyti valstybinę sieną iš arti ir nueiti šalia jos apie 2 kilometrus. Na, o sugrįžę į užkardą, visi galėjome vaišintis labai skania koše ir arbata. Net nepastebėjome, kaip greitai prabėgo  turiningai, prasmingai ir informatyviai praleistas laikas Atvirų durų dienoje Švenčionių pasienio užkardoje. Padėkoję už renginį, sugrįžome atgal į mokyklą.

Jurgita Garlaitė, 2 G22 grupės mokinė

Jūs taip pat gali sudominti
Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją
Naujienos

Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją

Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų spalio 18 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR23, V23, PBG23, A23, AKG23, FP23 ir PBG21 grupių mokiniams.

Skaityti daugiau »