Išvyka į Atvirų durų dieną Švenčionių pasienio užkardoje
VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Švenčionių pasienio užkarda birželio 7 dieną pakvietė Švenčionių rajono mokymo įstaigų mokinius į organizuojamą Atvirų durų dieną.
Facebook

Išvyka į Atvirų durų dieną Švenčionių pasienio užkardoje

Mūsų centro MG21, 1G22 ir 2G22 grupių mokiniai, lydimi karjeros specialistės Danutės Ankėnienės, profesijos mokytojų Danutės Kavaliukaitės ir Valentinos Markevič vykome į šį renginį.  Renginio metu pasienio užkardos pareigūnai pademonstravo pasieniečių tarnyboje naudojamą ginkluotę, specialiąsias ir transporto priemones, pristatė pasieniečio profesiją. Pareigūnai organizavo kinologų su tarnybiniais šunimis parodomąją programą. Renginio metu mes turėjome  galimybę pamatyti valstybinę sieną iš arti ir nueiti šalia jos apie 2 kilometrus. Na, o sugrįžę į užkardą, visi galėjome vaišintis labai skania koše ir arbata. Net nepastebėjome, kaip greitai prabėgo  turiningai, prasmingai ir informatyviai praleistas laikas Atvirų durų dienoje Švenčionių pasienio užkardoje. Padėkoję už renginį, sugrįžome atgal į mokyklą.

Jurgita Garlaitė, 2 G22 grupės mokinė

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »