Paskutinio skambučio šventė mokykloje
Gegužės 26 d. Švenčionių profesinio rengimo centre vyko Paskutinio skambučio šventė. 28 abiturientai sėkmingai baigė vidurinio ugdymo kursą ir ruošiasi laikyti brandos egzaminus.
Facebook

Paskutinio skambučio šventė mokykloje

Gražų  gegužės 26 d.  rytą mokiniai rinkosi į klasę. I gimnazijos klasės mokiniai labai išradingai paruošė mokyklą ir klasę. Mokyklą  puošė balionai ir gėlių puokštės. Mokiniai fotografavosi, bendravo.  

Į Cirkliškio dvaro  rūmuose vykusią šventę, mokiniai  iškilminga eisena atėjo Liepų alėja. Mokytojai ir svečiai mokinius pasitiko skaitykloje. Pro atvertas skaityklos duris nešini mokyklos vėliava, balionais ir gėlėmis žingsniavo abiturientai.  Jų laukė paskutinė šių mokslo metų pamoka „Laimingas pasaulis“.  Pamoką vedė grupės vadovė Veronika Švogžlienė ir gimnazijos skyriaus vedėja Vilhelmina Dragūnienė.

Mokytoja Veronika Švogžlienė savo pamokoje kalbėjo apie pilnametystę, žmogaus brandą ir apie  lietuvių žygdarbius. Kalbėdama apie Aurimą Valujavičių ji sakė: „Kiekvienam savo Atlantas.  Žodžiai virtę banga.  Ne su irklais Aurimas Valujavičius perplaukė Atlantą. Su galva ir pasiruošimu. Tūkstantį kartų plaukė mintimis, tūkstančius kilometrų nuplaukė per Europos upes, įlipo į beveik visus ugnikalnius, išvažinėjo džiunglių ir kalnų kelius, daug valandų praleido vienumoje, pakelėse, daug naktų jam lijo ir snigo ant galvos, skaudėjo kūną, bet noras įveikti save buvo didesnis. Širdimi norėjo.“

Ji kvietė mokinius sekti didžių Lietuvos vyrų pėdomis: Dariumi ir Girėnu, alpinistu Vladu Vitkausku, keliautojais motociklais Šalčiumi ir A. Poška.  Kiekvienam  auklėtiniui  mokytoja įteikė draugystės ir atjautos akmenėlius bei palinkėjo:   BŪKITE ŽMONĖMIS.

Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Romualdas Ankėnas,  pavaduojantis direktorių,  įteikė mokiniams padėkas už gerus mokymosi rezultatus. Absolventus pasveikino ir  Švenčionių rajono administracijos atstovės: Jolanta Jukuvėnienė ir Inga Varnienė. Jos grupės auklėtojai Veronikai Švogžlienei įteikė puokštę gėlių, o Valerijai Ivanovaitei padėkojo  už darbą rajono jaunimo reikalų taryboje.

Gimnazijos skyriaus vedėja kalbėjo apie šventės reikšmę gyvenime, laimės sąvoką  ir linkėjo surasti gyvenime savo laimės šaltinį. Ji padėkojo  tėveliams, mokytojams,  prisiminė mokinių  akimirkas mokykloje ir pasiūlė paklausyti muzikinių kūrinių. Visi šventės dalyviai linkėjo absolventams  sėkmės ir laimingo skrydžio.

Savo muzika pradžiugino PBG22 mokinys Armantas. Jis kartu su Milda Petkevičiene-Dečkuviene, neformaliojo ugdymo organizatore, atliko muzikinį kūrinį ir dainavo dainą. Kvietė  dainuoti visus kartu. Gyvenimo mokykloje akimirkas 12-os klasės mokiniai užfiksavo savo kūrybos filme.  Šventės pabaigoje skambėjo mokytojams skirti padėkos žodžiai , jų  rankose skleidėsi  gėlių žiedai, o dangus pasipuošė  abiturientų svajonėmis, sudėtomis į oro  balionus.

Linkime gražaus skrydžio, sėkmingų brandos egzaminų.

Gimnazijos skyriaus vedėja Vilhelmina Dragūnienė

 

Jūs taip pat gali sudominti
Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją
Naujienos

Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją

Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų spalio 18 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR23, V23, PBG23, A23, AKG23, FP23 ir PBG21 grupių mokiniams.

Skaityti daugiau »