Pažintinis vizitas į UAB ,,Maltosa“

Tikslinė mokinių grupė iš 1G22, 2G22 ir PBG22 grupių, lydimi karjeros specialistės Danutės Ankėnienės ir profesijos mokytojos Ilonos Beresnevičiūtės vykome į UAB ,,Maltosą“, kuri randasi Švenčionėlių miestelyje. Mus pasitiko  bendrovės vykdantysis direktorius Linas Dičklapis ir gamybos vadovės pavaduotoja Anastasija Travkina, kuri ne tik mums papasakojo apie įmonės atsiradimo istoriją, bet supažindino su aukštos kokybės salyklo gamyba, jos produktais. Mes turėjome galimybę  pamatyti svarbiausius salyklo gaminimo technologinius procesus, jų darbo ypatumus. Sužinojome, kad aukštos kokybės salyklo gamybos pagrindas  yra reikiamos kokybės salykliniai miežiai, kuriuos augina Lietuvos ūkininkai. Taip pat sužinojome, kad užsienyje didžiausią paklausą turi karamelinis salyklas. Technologė Anastasija kalbėjo apie tai, kad ieškoma naujų būdų kitokiai produkcijai gaminti. Padėkoję už įdomų ir prasmingą įvykusį susitikimą, išvykome namo.

Aurelija Vorobjova ir Gabija Pošiūnaitė, PBG22 gr. mokinės

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »