Pamoka kitoje aplinkoje
Švenčionių profesinio rengimo centre AKG23 grupės mokiniai pradėjo mokytis pasirinktos  automobilių kėbulų remontininko profesijos.
Facebook

Pamoka kitoje aplinkoje

Rugsėjo 19 dieną grupės nariai dalyvavo pamokoje, kuri vyko kitoje aplinkoje. Jie  lankėsi Švenčionių mieste įsikūrusiame Marijano Lipnickio autoservise.  Užsiėmimo  metu būsimieji automobilių remonto specialistai sužinojo, kad Marijanas taip pat mokėsi automobilių kėbulų remontininko  profesijos ir  jau apie 20 metų atlieka įvairius šios srities techninės priežiūros  darbus. Jo įkurtame autoservise dirba kvalifikuoti, savo darbą išmanantys ir mylintys specialistai. Atkaklus bei stropus darbas, užsispyrimas ir noras siekti tikslo padėjo Marijanui įkurti įmonę, kuri šiuo metu sėkmingai plečiasi.

Mokiniai sužinojo, kokias asmenines žmogaus savybes labiausiai vertina autoserviso savininkas ir kokios darbo sąlygos yra sudarytos čia dirbantiems  darbuotojams. Susitikimo metu Marijanas parodė darbo priemones, įrankius, medžiagas, techninę įrangą kurie yra būtini atliekant įvairius automobilių remonto darbus. Taip pat mokiniai turėjo galimybę stebėti kaip  diagnostinės įrangos programos pagalba yra nustatomi automobilio gedimai ar trūkumai, kuriuos specialistai vėliau pašalina.

Mokiniai, pasisėmę naujų žinių, pilni įspūdžių ir gerų emocijų, padėkojo įmonės vadovui  už vertingą pamoką  netradicinėje aplinkoje ir sugrįžo į mokyklą.

Danutė Ankėnienė, profesijos mokytoja metodininkė

Jūs taip pat gali sudominti
Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją
Naujienos

Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją

Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų spalio 18 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR23, V23, PBG23, A23, AKG23, FP23 ir PBG21 grupių mokiniams.

Skaityti daugiau »
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »