Turime klasę po saule
Svajonė įrengti lauko klasę jau senokai kirbėjo mokinių mintyse. Ir kaip tik metų pradžioje, pavasarį, atsirado galimybė įgyvendinti šį sumanymą. Buvo sukurta darbo grupė, pradėtos svarstyti įvairios idėjos ir pasiūlymai. Švenčionių rajono savivaldybė paskelbė nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo savivaldybės biudžeto lėšomis konkursą. Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių bendrija „Viltis“ nusprendė dalyvauti šiame konkurse.
Facebook

Turime klasę po saule

Patraukli, estetiška, patogi lauko klasė – tai noras turėti galimybę kartais pakeisti mokymosi erdvę ir mokytis ar vykdyti kitas edukacines veiklas įvairesnėje aplinkoje: kitaip sakant – po saule. Juolab, kad šiai idėjai įgyvendinti šalia savo mokyklos yra tinkama ir gamtai  draugiška vieta.  Kad ši lauke įkurta erdvė būtų funkcionali, atvira ir dinamiška, reikėjo įsigyti tinkamų kėdžių. Dalyvavimas minėtame projekte kaip tik ir išsprendė šį klausimą. Buvo numatyta, kad šioje aplinkoje galėtų vykti įvairios veiklos t.y pamokos ir praktiniai užsiėmimai, vakariniai renginai, susitikimai su kitų organizacijų atstovais, bendruomenės renginiai. Cirkliškio seniūnija ir profesinio rengimo centras sutiko bendradarbiauti ir tapo mūsų partneriais. Įgyvendinami šį projektą dirbome visi kartu, padėdami vieni kitiems.

Projektas startavo rugpjūčio 15 d. ir baigėsi lapkričio 30 d. Projekto tikslas – įsigyti 50 kėdžių su atlenkiamais staleliais. „Vilties” bendrijos paraiška buvo įvertinta ir patenkinta. Kėdėms įsigyti savivaldybė skyrė 1500 eurų.  Švenčionių profesinio rengimo centras įrengė lauko terasą su stogine ir grindų danga, sutvarkė aplinką.

Kėdes įsigijome. Liko tik baigti įrengti lauko klasės erdvę, sustatyti naujas kėdes ir pakviesti visus į pirmą renginį – susitikimą, konferenciją, seminarą ar  koncertą. Šis projektas sutelkė mus kaip bendruomenę, leido realiai  pamatyti kokios prasmingos mūsų idėjos ir kiek stiprūs esame mes patys.

Bendrijos “Viltis” nariai

Jūs taip pat gali sudominti
Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją
Naujienos

Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją

Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų spalio 18 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR23, V23, PBG23, A23, AKG23, FP23 ir PBG21 grupių mokiniams.

Skaityti daugiau »