I vieta Respublikiniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse
Dėkojame mūsų mokinėms Olgai Bukinai ir Marytei Degienei, taip pat socialinio darbuotojo padėjėjo programos profesijos mokytojoms Rimai Rakitienei ir Loretai Kazakevičienei.
Facebook

I vieta Respublikiniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinės Olga Bukina ir Marytė Degienė dalyvavo Respublikiniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse „Tvarumas socialinio darbuotojo padėjėjo profesijoje: bendravimas, dalyvavimas, socialinė atsakomybė“ ir užėmė I vietą. Konkursas vyko balandžio 7d. Vilniaus paslaugų verslo profesinio rengimo centre. Mokyklos mokinės, kaip ir kitų dešimties mokyklų atstovai, pristatė mokyklą ir savo pasirinktą specialybę, sprendė žinių testą ir atliko praktinę užduotį. Dalyvavimas konkurse sudarė galimybes ne tik plėsti profesines žinias ir gebėjimus, bet taip pat dalyviai iš skirtingų mokyklų susipažino, pasidalino patirtimi, užmezgė naujas pažintis.

Profesijos mokytoja Jolita Masevičienė

Jūs taip pat gali sudominti
Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją
Naujienos

Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją

Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų spalio 18 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR23, V23, PBG23, A23, AKG23, FP23 ir PBG21 grupių mokiniams.

Skaityti daugiau »