I vieta Respublikiniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse
Dėkojame mūsų mokinėms Olgai Bukinai ir Marytei Degienei, taip pat socialinio darbuotojo padėjėjo programos profesijos mokytojoms Rimai Rakitienei ir Loretai Kazakevičienei.
Facebook

I vieta Respublikiniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinės Olga Bukina ir Marytė Degienė dalyvavo Respublikiniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse „Tvarumas socialinio darbuotojo padėjėjo profesijoje: bendravimas, dalyvavimas, socialinė atsakomybė“ ir užėmė I vietą. Konkursas vyko balandžio 7d. Vilniaus paslaugų verslo profesinio rengimo centre. Mokyklos mokinės, kaip ir kitų dešimties mokyklų atstovai, pristatė mokyklą ir savo pasirinktą specialybę, sprendė žinių testą ir atliko praktinę užduotį. Dalyvavimas konkurse sudarė galimybes ne tik plėsti profesines žinias ir gebėjimus, bet taip pat dalyviai iš skirtingų mokyklų susipažino, pasidalino patirtimi, užmezgė naujas pažintis.

Profesijos mokytoja Jolita Masevičienė

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »