Dvyliktokų šimtadienis arba „mafija Cirkliškyje“
2022 m. vasario 25 d., 11 valandą,  aktų salėje  susirinko Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojų bendruomenė, vienuoliktų ir dvyliktų klasių mokiniai, visa tai galima būtų pavadinti vietine „mafija“, nes tokia buvo pasirinkta šimtadienio tema. Šventę, dėl susiklosčiusių aplinkybių Ukrainoje, pradėjo istorijos mokytoja Veronika Švogžlienė palaikymo žodžiais ukrainiečiams ir tylos minute, pagerbiant žuvusius.
Facebook

Dvyliktokų šimtadienis arba „mafija Cirkliškyje“

Vėliau šventę vedė vienuoliktokai Vanesa Pliavgo, Valerija Ivanovaitė ir Laurynas Petročenko. Sveikindami bebaigiančius vidurinį išsilavinimą kolegas, jie skaitė gražius žodžius, linksmino juos šokiais, įteikė dvyliktokams šimtadienio kalendorių. Reiktų paminėti, jog abiturientai buvo suskirstyti į mafijos grupuotes „Virtuvinius“, „Garažinius“ ir „Cementinius“.

Žodį iš grupuočių narių tarė Simona Rinkevičiūtė ir Paulius Martinkėnas. O dainas atliko „Virtuvinių“ grupuotės narė Beata Charlampovič ir „Cementinių“ grupuotės atstovas Mantas Gudaitis. ŠPRC direktoriaus pavaduotojas ugdymui Romualdas Astrauka įteikė nominacijas visiems abiturientams bei „mafijos vadeivai“ auklėtojai Danutei Ankėnienei. „Mafijos vadė“ tarė žodį apie visus metus juos siejusius ryšius ir palinkėjo gražaus kelio ateityje.  

Gražią sveikinimo kalbą pasakė ir profesinio mokymo skyriaus vedėja Ilona Dicevičienė. Mokytojos Irenos Pošiūnės buvo suorganizuotas Kahoot, kurį labai nuotaikingai laimėjo „Virtuvinių“ gauja. O visi šventės dalyviai džiaugėsi, nes buvo apdalinti saldžiomis dovanomis. Visi išsiskirstė pakilios nuotaikos, o daug gražių šventės akimirkų nugulė ne tik į nuotraukas, bet ir bendruomenės žmonių širdyse.

Tariame ačiū visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »