Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre
2022 m. gegužės 11 dieną, Švenčionių profesinio rengimo centre vyko atvirų durų dienos renginys. Į šį renginį buvo atvykę mokiniai su mokytojomis iš Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo, Ignalinos Česlovo Kudabos ir Pabradės „Žeimenos“ gimnazijų. Taip pat dalyvavo ir Švenčionių PRC devintokai bei dešimtokai.
Facebook

Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre

Daug aplodismentų sulaukė vienuoliktokių merginų šokis ir nuostabus dvyliktokų vaikinų salto, kuriuo jie simboliškai atidarė renginio duris. Mokinius ruošė mokytoja Irina Burokienė. Gražią atidarymo kalbą pasakė centro direktorė Milda Gustienė-Vilniškė.  Renginio atidarymui savo kūrybos dainas atliko dvyliktokas Mantas Gudaitis.

Sporto salėje ir lauke prie sporto salės prisistatė visos specialybės: miško darbuotojai supažindino su įrankiais, pjūklais, technika; automobilių kėbulo remontininkai ir transporto priemonių remontininkai buvo atsinešę automobilių detalių, ragino išmėginti rankų stiprumą naudojant reples; padavėjai-barmenai ir virėjai gamino ir vaišino kokteiliais, dekoravo pačių keptus sausainius, vaišino kava; socialinio darbuotojo padėjėjai kvietė svertis, skaičiavo kūno masę bei nustatinėjo antsvorį, slaugytojo padėjėjai siūlė pereiti tiesia linija dėvint labai stiprius akinius ir parašyti raidę naudojant specialias pirštines; finansinių paslaugų teikėjai siūlė pirkti mokyklos valgykloje keptus kibinukus ir bandeles bei dalyvauti žaidime.

Mokytojas Dainius Burokas pristatė sporto salės inventorių, bei treniruoklius lauke. Tatjana Mialik, Erikas Tamošiūnas bei Miroslav Iliuk suorganizavo saugaus eismo konkursą, kuriame dalyvavo ŠPRC ir Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokiniai.

Vėliau svečius mokytojos palydėjo ir aprodė  įvairias dirbtuves, laboratorijas bei kitas Švenčionių PRC mokymosi patalpas.

Milda Petkevičienė, Danutė Kavaliukaitė, neformaliojo švietimo organizatorės

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »