,,Žiemos puokštė“
Artėjant  Šv. Kalėdoms, gruodžio 10 d. mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs renginys ,,Žiemos puokštė“.
Facebook

,,Žiemos puokštė“

Renginio metu sulaukėme svečių iš rajono mokyklų:  mokinių  bei mokytojų  iš Švenčionių ir Švenčionėlių progimnazijų. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos devintokų ir dešimtokų komandos, taip pat DTP19 grupės mokiniai su profesijos mokytoja Valerija Radziuliene. Floristikos būrelio vadovė Lida Gaižutienė  paaiškino darbų eigą bei pakvietė visas komandas į darbo vietas. Mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę patys sukurti kalėdines puokštes iš eglučių šakelių, puošdami jas įvairiais kalėdiniais aksesuarais.

Kalėdų senelis keliaudamas pro Švenčionis, užsuko pasižiūrėti kaip sekasi jauniesiems kūrėjams ir padėjo komisijai įvertinti kūrybinius darbelius.Visos kalėdinės kompozicijos  buvo labai išradingos ir gražios. Vertinimo komisija išrinko gražiausius kalėdinius vainikėlius  ir eglutes. Jų kūrėjai buvo apdovanoti  dovanėlėmis.  Pagamintus vainikėlius ir eglutes mokiniai išsinešė į savo namus. Kol vieni mokiniai buvo užsiėmę kūrybiniais darbais, kitus renginio dalyvius  netikėtai sumanė pakalbinti A19 grupės mokinys Erikas Amūras Gudelevičius. Po renginio visi mokiniai buvo pakviesti pasivaišinti arbata, sumuštiniais ir sausainiais. Vaišių stalas buvo padengtas padavėjų-barmenų specialybės, PBG18 gr. mokinių, kurioms  vadovavo mokytojos Ana Marmienė ir Danutė Aučynienė.

Natalija Iliuk, MG18 grupės mokinė

Pasivaišinus skanėstais, karjeros koordinatorė Danutė Ankėnienė mūsų svečius  supažindino su mokyklos mokymo baze, joje vykdomomis profesinio mokymo programomis.

Jūs taip pat gali sudominti
Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“
Naujienos

Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“

Sveikiname mūsų mokyklos mokinius, 2023m. kovo 7 d. dalyvavusius rajoninėje teisinių žinių viktorinoje „TEMIDĖ“. Ačiū VALERIJAI IVANOVAITEI, GABRIELEI LAURINAVIČIŪTEI, MANTUI ŠIDLOVSKIUI, LAURYNUI PETROČENKO, GEDIMINUI KAUKĖNUI

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“
Naujienos

Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių tikslinė grupė š. m. kovo 6 dieną kartu su profesijos mokytojais Rimantu Dragūnu, Antanu Veikučiu, Eriku Tamošiūnu bei karjeros specialiste Danute Ankėniene vykome į Vilnių, kur aplankėme profesionalų automobilių aptarnavimo centrą, sertifikuotą Rolls Royce servisą ,,KRASTA AUTO“.

Skaityti daugiau »
Profesinio ugdymo gidas
Naujienos

Profesinio ugdymo gidas

Švenčionių profesinio rengimo centre, vasario 13 dieną įvyko seminaras tema ,,Profesinio ugdymo gidas“, kuris buvo skirtas bendrojo lavinimo mokyklų karjeros specialistams ir 8-12 klasių auklėtojams. Jame dalyvavo karjeros specialistai bei klasių auklėtojai iš Pabradės ,,Ryto“ gimnazijos, Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazijos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos.

Skaityti daugiau »