,,Žiemos puokštė“
Artėjant  Šv. Kalėdoms, gruodžio 10 d. mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs renginys ,,Žiemos puokštė“.
Facebook

,,Žiemos puokštė“

Renginio metu sulaukėme svečių iš rajono mokyklų:  mokinių  bei mokytojų  iš Švenčionių ir Švenčionėlių progimnazijų. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos devintokų ir dešimtokų komandos, taip pat DTP19 grupės mokiniai su profesijos mokytoja Valerija Radziuliene. Floristikos būrelio vadovė Lida Gaižutienė  paaiškino darbų eigą bei pakvietė visas komandas į darbo vietas. Mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę patys sukurti kalėdines puokštes iš eglučių šakelių, puošdami jas įvairiais kalėdiniais aksesuarais.

Kalėdų senelis keliaudamas pro Švenčionis, užsuko pasižiūrėti kaip sekasi jauniesiems kūrėjams ir padėjo komisijai įvertinti kūrybinius darbelius.Visos kalėdinės kompozicijos  buvo labai išradingos ir gražios. Vertinimo komisija išrinko gražiausius kalėdinius vainikėlius  ir eglutes. Jų kūrėjai buvo apdovanoti  dovanėlėmis.  Pagamintus vainikėlius ir eglutes mokiniai išsinešė į savo namus. Kol vieni mokiniai buvo užsiėmę kūrybiniais darbais, kitus renginio dalyvius  netikėtai sumanė pakalbinti A19 grupės mokinys Erikas Amūras Gudelevičius. Po renginio visi mokiniai buvo pakviesti pasivaišinti arbata, sumuštiniais ir sausainiais. Vaišių stalas buvo padengtas padavėjų-barmenų specialybės, PBG18 gr. mokinių, kurioms  vadovavo mokytojos Ana Marmienė ir Danutė Aučynienė.

Natalija Iliuk, MG18 grupės mokinė

Pasivaišinus skanėstais, karjeros koordinatorė Danutė Ankėnienė mūsų svečius  supažindino su mokyklos mokymo baze, joje vykdomomis profesinio mokymo programomis.

Jūs taip pat gali sudominti
O svajonės pildosi
Naujienos

O svajonės pildosi

Kažkada svajojau aplankyti Italiją, net nežinau kodėl, bet būtent ši šalis mane labiausiai traukė ir buvo prie širdies. O dar, žiūrėdama į dangų,  labai norėjau nors kartelį iš lėktuvo skrydžio pamatyti kaip atrodo ta mūsų žemelė. Čia buvo tik mano svajonės, bet vieną dieną jos stebuklingai ėmė ir išsipildė.

Skaityti daugiau »
Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių laimėjimai respublikiniame padavėjų ir  barmenų profesinio meistriškumo konkurse
Naujienos

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių laimėjimai respublikiniame padavėjų ir  barmenų profesinio meistriškumo konkurse

Švenčionių profesinio rengimo  centro mokiniai iš konkurso Alytaus profesinio rengimo centre atsivežė du medalius: aukso ir bronzos. Jie gamino kokteilius ir šioje rungtyje tapo nugalėtojais. Mokinius konkursui paruošė padavėjų ir barmenų mokytojos: profesijos mokytoja metodininkė Ana Marmienė ir vyresnioji profesijos mokytoja Danutė Aučynienė.

Skaityti daugiau »