Vizitas į Ispaniją
2014 metų balandžio 27-gegužės 4 d. Švenčionių profesinio rengimo centro du administracijos atstovai dalyvavo Leonardo da Vinci programos projekte Nr. LdV-VETPRO-2013-LT-0915 „Kokybės vadybos sistemos ES profesinio mokymo organizacijose".
Facebook

Vizitas į Ispaniją

2014 metų balandžio 27-gegužės 4 d. Švenčionių profesinio rengimo centro du administracijos atstovai dalyvavo Leonardo da Vinci programos projekte Nr. LdV-VETPRO-2013-LT-0915 „Kokybės vadybos sistemos ES profesinio mokymo organizacijose”.
Projekto tikslas- kelti Utenos apskrities profesinio mokymo įstaigų administracijos darbuotojų kvalifikacija kokybės vadybos sistemų taikyme bei supažindinti juos su kitų Europos šalių patirtimi ir gerąją praktiką naudojant kokybės vadybos sistemas profesiniame mokyme.
Projekto metu 42 administracijos darbuotojai iš Visagino, Utenos, Alantos, Anykščių, Zarasų ir iš Švenčionių profesinių mokyklų,  tiesiogiai susiję su kokybės vadybos sistemos taikymu bei įstaigos valdymu, jos strategijos kūrimu ir įgyvendinimu vyko į savaites stažuotes Maltoje, Didžiojoje Britanijoje ir paskutinė išvyka į Ispaniją, į Barseloną, kur buvo siekiama susipažinti su kokybės vadybos sistemos profesiniame mokyme diegimu ir naudojimu užsienio šalyse.
Barselonoje buvo aplankytos šios profesinio rengimo mokyklos:
1. INSTITUT MARE DE DEU DE LA MERCÉ .
2. INSTITUT PROVENÇANA.
3. INSTITUT BONANOVA.
4. INSTITUT RAMBLA PRIM.
5. INSTITUT FERRÁN TALLADA.
Mokyklose apžiūrėjome mokymo bazę, bendravome su administracija, darbuotojais ir moksleiviais. Domėjomės panašumais ir skirtumais. Mokyklos ruošia automobilių remontininkus, kirpėjus, dizaino, slaugos specialistus, laivų remontininkus. Viena iš mokyklų INSTITUT RAMBLA PRIM išskirtine tuo, kad dirba 8 valandas ir rūpinasi socialiai nesaugaus rajono jaunimo laisvalaikiu.
Visuose aplankytuose mokyklose darbuotojai džiaugėsi įdiegta kokybės vadybos sistema, jos nauda mokyklai.
Mūsų dalyvavimo projekte rezultatai:
1. 14 projekto dalyvių susipažinome su Ispanijos kokybės vadybos sistemų taikymu ir gerąja praktika naudojant kokybės vadybos sistemas profesiniame mokyme.
2. Kėlėme  kvalifikacija Kokybės vadybos sistemų taikyme.
3. Susipažinome su Ispanijos profesinio mokymo organizavimo ir administracijos darbuotojų, mokytojų darbo ypatumais.
4. Įgijome tarptautinių projektų rengimo ir vykdymo tarptautinio mobilumo patirties.
5. Susipažinome su Ispanijos  Katalonijos regiono kultūra, papročiais, tradicijomis.
6.  Užmezgėme asmeninius kontaktus su šių šalių profesijos mokytojais, specialistais.
7. Tobulinome  profesinės anglų kalbos įgūdžius.
8. Atliksime esamos kokybės vadybos sistemos koregavimas atsižvelgiant į užsienio šalių.
Džiaugiamės tuo, kad nepaisant Lietuvos ir Ispanijos šalių didžio ir išskirtinumų, pastebimas Kokybės vadybos sistemos bendrieji dėsningumai ir gaunamas rezultatas.
Švenčionių PRC direktorė Milda Gustienė-Vilniškė,
Profesinio mokymo skyriaus vedėja Ilona Dicevičienė
Vizitas į IspanijąVizitas į Ispaniją
INSTITUT MARE DE DEU DE LA MERCÉ.
Vizitas į IspanijąVizitas į Ispaniją
 INSTITUT RAMBLA PRIM.
Vizitas į Ispaniją
INSTITUT FERRÁN TALLADA.
Jūs taip pat gali sudominti
Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“
Naujienos

Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“

Sveikiname mūsų mokyklos mokinius, 2023m. kovo 7 d. dalyvavusius rajoninėje teisinių žinių viktorinoje „TEMIDĖ“. Ačiū VALERIJAI IVANOVAITEI, GABRIELEI LAURINAVIČIŪTEI, MANTUI ŠIDLOVSKIUI, LAURYNUI PETROČENKO, GEDIMINUI KAUKĖNUI

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“
Naujienos

Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių tikslinė grupė š. m. kovo 6 dieną kartu su profesijos mokytojais Rimantu Dragūnu, Antanu Veikučiu, Eriku Tamošiūnu bei karjeros specialiste Danute Ankėniene vykome į Vilnių, kur aplankėme profesionalų automobilių aptarnavimo centrą, sertifikuotą Rolls Royce servisą ,,KRASTA AUTO“.

Skaityti daugiau »
Profesinio ugdymo gidas
Naujienos

Profesinio ugdymo gidas

Švenčionių profesinio rengimo centre, vasario 13 dieną įvyko seminaras tema ,,Profesinio ugdymo gidas“, kuris buvo skirtas bendrojo lavinimo mokyklų karjeros specialistams ir 8-12 klasių auklėtojams. Jame dalyvavo karjeros specialistai bei klasių auklėtojai iš Pabradės ,,Ryto“ gimnazijos, Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazijos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos.

Skaityti daugiau »