Švęskime laisvę!
Sausio 13-oji. Šiek tiek žvarboka ir vėjuota. Šiandien. 2023 m. Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.
Facebook

Švęskime laisvę!

Liudijame 1991 m. sausio 13-osios prasmę. Tai geras laikas permąstyti savo santykį su tiesa ir laisve.

1991 m. sausio 13-osios aukuras sudėtas iš 14 žmonių, mylinčių Lietuvą, gyvybių. Aukuras suspindo Laisvės karūnos spinduliais. Tai neįkainojamas žygdarbis ir pavyzdys visiems Lietuvos žmonėms ir pasauliui. Esame ir būsime jiems dėkingi, nes esame savo šalies šeimininkais. Visi darbai yra prasmingi, kurie atliekami Lietuvos labui.

Laisvės dvasią siunčiame ir kariaujančiai Ukrainai, kuri dar šiandien mūšių laukuose kariauja už savo laisvę ir nepriklausomybę.

Švenčionių profesinio rengimo centro bendruomenė Laisvės gynėjų dieną  pasitiko su žvakelių liepsnelėmis mokyklos languose,  žuvusiųjų pagerbimu, sportinėmis varžybomis, skania arbata, šiltomis bandelėmis. Pasveikinome vieni kitus, Neužmirštuolėmis pasidalinome.

Kiekvienas buvome bendrystėje: kas himną giedojo, kas žvakelę uždegė, kažkas bandeles kepė…  Mokiniai ir mokytojai savo  jėgas išbandė įvairiose rungtyse: smiginio turnyre, baudų metime, tritaškių metime, rankų lenkimo, „gladiatorių“ ir „greičiausio barmeno“ rungtyse.  Smagu, kai galime būti visi lygūs ir visi kartu.

Istorijos mokytoja metodininkė Veronika Švogžlienė,

Neformaliojo ugdymo organizatorė Danutė Kavaliukaitė

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »