Švęskime laisvę!
Sausio 13-oji. Šiek tiek žvarboka ir vėjuota. Šiandien. 2023 m. Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.
Facebook

Švęskime laisvę!

Liudijame 1991 m. sausio 13-osios prasmę. Tai geras laikas permąstyti savo santykį su tiesa ir laisve.

1991 m. sausio 13-osios aukuras sudėtas iš 14 žmonių, mylinčių Lietuvą, gyvybių. Aukuras suspindo Laisvės karūnos spinduliais. Tai neįkainojamas žygdarbis ir pavyzdys visiems Lietuvos žmonėms ir pasauliui. Esame ir būsime jiems dėkingi, nes esame savo šalies šeimininkais. Visi darbai yra prasmingi, kurie atliekami Lietuvos labui.

Laisvės dvasią siunčiame ir kariaujančiai Ukrainai, kuri dar šiandien mūšių laukuose kariauja už savo laisvę ir nepriklausomybę.

Švenčionių profesinio rengimo centro bendruomenė Laisvės gynėjų dieną  pasitiko su žvakelių liepsnelėmis mokyklos languose,  žuvusiųjų pagerbimu, sportinėmis varžybomis, skania arbata, šiltomis bandelėmis. Pasveikinome vieni kitus, Neužmirštuolėmis pasidalinome.

Kiekvienas buvome bendrystėje: kas himną giedojo, kas žvakelę uždegė, kažkas bandeles kepė…  Mokiniai ir mokytojai savo  jėgas išbandė įvairiose rungtyse: smiginio turnyre, baudų metime, tritaškių metime, rankų lenkimo, „gladiatorių“ ir „greičiausio barmeno“ rungtyse.  Smagu, kai galime būti visi lygūs ir visi kartu.

Istorijos mokytoja metodininkė Veronika Švogžlienė,

Neformaliojo ugdymo organizatorė Danutė Kavaliukaitė

Jūs taip pat gali sudominti
Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“
Naujienos

Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“

Sveikiname mūsų mokyklos mokinius, 2023m. kovo 7 d. dalyvavusius rajoninėje teisinių žinių viktorinoje „TEMIDĖ“. Ačiū VALERIJAI IVANOVAITEI, GABRIELEI LAURINAVIČIŪTEI, MANTUI ŠIDLOVSKIUI, LAURYNUI PETROČENKO, GEDIMINUI KAUKĖNUI

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“
Naujienos

Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių tikslinė grupė š. m. kovo 6 dieną kartu su profesijos mokytojais Rimantu Dragūnu, Antanu Veikučiu, Eriku Tamošiūnu bei karjeros specialiste Danute Ankėniene vykome į Vilnių, kur aplankėme profesionalų automobilių aptarnavimo centrą, sertifikuotą Rolls Royce servisą ,,KRASTA AUTO“.

Skaityti daugiau »
Profesinio ugdymo gidas
Naujienos

Profesinio ugdymo gidas

Švenčionių profesinio rengimo centre, vasario 13 dieną įvyko seminaras tema ,,Profesinio ugdymo gidas“, kuris buvo skirtas bendrojo lavinimo mokyklų karjeros specialistams ir 8-12 klasių auklėtojams. Jame dalyvavo karjeros specialistai bei klasių auklėtojai iš Pabradės ,,Ryto“ gimnazijos, Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazijos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos.

Skaityti daugiau »