Švęskime laisvę!
Sausio 13-oji. Šiek tiek žvarboka ir vėjuota. Šiandien. 2023 m. Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.
Facebook

Švęskime laisvę!

Liudijame 1991 m. sausio 13-osios prasmę. Tai geras laikas permąstyti savo santykį su tiesa ir laisve.

1991 m. sausio 13-osios aukuras sudėtas iš 14 žmonių, mylinčių Lietuvą, gyvybių. Aukuras suspindo Laisvės karūnos spinduliais. Tai neįkainojamas žygdarbis ir pavyzdys visiems Lietuvos žmonėms ir pasauliui. Esame ir būsime jiems dėkingi, nes esame savo šalies šeimininkais. Visi darbai yra prasmingi, kurie atliekami Lietuvos labui.

Laisvės dvasią siunčiame ir kariaujančiai Ukrainai, kuri dar šiandien mūšių laukuose kariauja už savo laisvę ir nepriklausomybę.

Švenčionių profesinio rengimo centro bendruomenė Laisvės gynėjų dieną  pasitiko su žvakelių liepsnelėmis mokyklos languose,  žuvusiųjų pagerbimu, sportinėmis varžybomis, skania arbata, šiltomis bandelėmis. Pasveikinome vieni kitus, Neužmirštuolėmis pasidalinome.

Kiekvienas buvome bendrystėje: kas himną giedojo, kas žvakelę uždegė, kažkas bandeles kepė…  Mokiniai ir mokytojai savo  jėgas išbandė įvairiose rungtyse: smiginio turnyre, baudų metime, tritaškių metime, rankų lenkimo, „gladiatorių“ ir „greičiausio barmeno“ rungtyse.  Smagu, kai galime būti visi lygūs ir visi kartu.

Istorijos mokytoja metodininkė Veronika Švogžlienė,

Neformaliojo ugdymo organizatorė Danutė Kavaliukaitė

Jūs taip pat gali sudominti
Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją
Naujienos

Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją

Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų spalio 18 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR23, V23, PBG23, A23, AKG23, FP23 ir PBG21 grupių mokiniams.

Skaityti daugiau »