Išvyka į Anykščius
Nuostabiąją gegužės 24 dieną gimnazijos 1-os klasės mokiniai vyko į pažintinę kelionę. Jau iš anksto buvo nuspręsta aplankyti Anykščių rajone lankytinas vietas: Puntuko akmenį, Anykščių lajų taką, Labirintų parką ir Apverstą namą.  Mokinius lydėjo grupės auklėtoja D. Ankėnienė ir mokytoja V. Markevič. Išvykos metu mes...
Facebook

Išvyka į Anykščius

Išvyka į Anykščius

Nuostabiąją gegužės 24 dieną gimnazijos 1-os klasės mokiniai vyko į pažintinę kelionę. Jau iš anksto buvo nuspręsta aplankyti Anykščių rajone lankytinas vietas: Puntuko akmenį, Anykščių lajų taką, Labirintų parką ir Apverstą namą.  Mokinius lydėjo grupės auklėtoja D. Ankėnienė ir mokytoja V. Markevič. Išvykos metu mes galėjome išbandyti orientavimosi įgūdžius, praplėtėme savo akiratį, praturtėjome žiniomis. Iš pradžių aplankėme nuostabųjį Labirintų parką, kuriame be galo daug grožybių: trys dideli labirintai, mini zoologijos sodas bei daug įvairiausių pramogų. Apverstame name patyrėme daug teigiamų emocijų, fotografavomės. Lajų take dalis mokinių įveikė aukščio baimę ir pasiryžo lipti į patį aukščiausią tako tašką – apžvalgos bokštą, iš kurio atsiveria nuostabus gamtos grožis. Puntuko akmuo sugrąžino puikius prisiminimus iš vaikystės, nes dauguma iš mūsų su Puntuku susipažinome dar pradinėse klasėse. Nuoširdžiai dėkojame už suteiktą galimybę keliauti, pramogauti, labiau pažinti mūsų tėvynę – Lietuvą.

Išvyka į Anykščius Išvyka į Anykščius Išvyka į Anykščius Išvyka į Anykščius

Simona Rinkevičiūtė, 1G18 grupės mokinė

 

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »