Išvyka į Anykščius
Nuostabiąją gegužės 24 dieną gimnazijos 1-os klasės mokiniai vyko į pažintinę kelionę. Jau iš anksto buvo nuspręsta aplankyti Anykščių rajone lankytinas vietas: Puntuko akmenį, Anykščių lajų taką, Labirintų parką ir Apverstą namą.  Mokinius lydėjo grupės auklėtoja D. Ankėnienė ir mokytoja V. Markevič. Išvykos metu mes...
Facebook

Išvyka į Anykščius

Išvyka į Anykščius

Nuostabiąją gegužės 24 dieną gimnazijos 1-os klasės mokiniai vyko į pažintinę kelionę. Jau iš anksto buvo nuspręsta aplankyti Anykščių rajone lankytinas vietas: Puntuko akmenį, Anykščių lajų taką, Labirintų parką ir Apverstą namą.  Mokinius lydėjo grupės auklėtoja D. Ankėnienė ir mokytoja V. Markevič. Išvykos metu mes galėjome išbandyti orientavimosi įgūdžius, praplėtėme savo akiratį, praturtėjome žiniomis. Iš pradžių aplankėme nuostabųjį Labirintų parką, kuriame be galo daug grožybių: trys dideli labirintai, mini zoologijos sodas bei daug įvairiausių pramogų. Apverstame name patyrėme daug teigiamų emocijų, fotografavomės. Lajų take dalis mokinių įveikė aukščio baimę ir pasiryžo lipti į patį aukščiausią tako tašką – apžvalgos bokštą, iš kurio atsiveria nuostabus gamtos grožis. Puntuko akmuo sugrąžino puikius prisiminimus iš vaikystės, nes dauguma iš mūsų su Puntuku susipažinome dar pradinėse klasėse. Nuoširdžiai dėkojame už suteiktą galimybę keliauti, pramogauti, labiau pažinti mūsų tėvynę – Lietuvą.

Išvyka į Anykščius Išvyka į Anykščius Išvyka į Anykščius Išvyka į Anykščius

Simona Rinkevičiūtė, 1G18 grupės mokinė

 

Jūs taip pat gali sudominti
Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“
Naujienos

Teisinių žinių viktorina „TEMIDĖ“

Sveikiname mūsų mokyklos mokinius, 2023m. kovo 7 d. dalyvavusius rajoninėje teisinių žinių viktorinoje „TEMIDĖ“. Ačiū VALERIJAI IVANOVAITEI, GABRIELEI LAURINAVIČIŪTEI, MANTUI ŠIDLOVSKIUI, LAURYNUI PETROČENKO, GEDIMINUI KAUKĖNUI

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“
Naujienos

Pažintinis vizitas į ,,KRASTA AUTO“

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių tikslinė grupė š. m. kovo 6 dieną kartu su profesijos mokytojais Rimantu Dragūnu, Antanu Veikučiu, Eriku Tamošiūnu bei karjeros specialiste Danute Ankėniene vykome į Vilnių, kur aplankėme profesionalų automobilių aptarnavimo centrą, sertifikuotą Rolls Royce servisą ,,KRASTA AUTO“.

Skaityti daugiau »
Profesinio ugdymo gidas
Naujienos

Profesinio ugdymo gidas

Švenčionių profesinio rengimo centre, vasario 13 dieną įvyko seminaras tema ,,Profesinio ugdymo gidas“, kuris buvo skirtas bendrojo lavinimo mokyklų karjeros specialistams ir 8-12 klasių auklėtojams. Jame dalyvavo karjeros specialistai bei klasių auklėtojai iš Pabradės ,,Ryto“ gimnazijos, Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazijos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos.

Skaityti daugiau »