Gegužės 27 dieną, Švenčionių PRC nuskambėjo Paskutinis skambutis 38 IV-ųjų gimnazijos klasių mokiniams.
Gražią gegužės 27 dieną, Švenčionių PRC nuskambėjo Paskutinis skambutis 38 IV-ųjų gimnazijos klasių mokiniams. Tai 11- oji Švenčionių profesinio rengimo centro gimnazijos skyriaus laida ir 2-oji suaugusiųjų skyriaus laida.
Facebook

Gegužės 27 dieną, Švenčionių PRC nuskambėjo Paskutinis skambutis 38 IV-ųjų gimnazijos klasių mokiniams.

Vėl svajonių sparnai
Lenktyniauja su vėjais,
Plaukia sodai gegužio
Lyg gulbės balti.
O gyvenimo šauksmas
Lyg svaiginantis žemės
Žydėjimas
Ir lyg ašara virpa
Paskutinis skambutis širdy...

Ramutė Rimšelienė

Išaušo gražus, nors ir šaltokas, gegužės 27 d. rytas. Švietė saulė, mokiniai rinkosi auklėtojos klasėje, skambėjo paskutinio skambučio dainos. Į 12-okų klasę vedė  drugelių kelias, laukė papuošta klasė. Juk mokiniai jau baigė bendrojo ugdymo programą. Jiems išaušo šventės diena.

Lietuvoje šie metai yra paskelbti jaunimo metais, todėl  2022 m. Paskutinio skambučio tema „Jaunystė“. Tradiciškai abiturientai Liepų alėja, nešdami mokyklos vėliavą, atėjo į šventės vietą. Ten jų laukė paskutinės pamokos: anglų kalbos, lietuvių k ir grupės valandėlė.

Susirinkusius į aktų salę abiturientus pasveikino mokytojai, atlikdami dainą „Jaunystė“.

Anglų kalbos mokytoja savo pamoką pradėjo S.Nėries eilėraščiu „Jaunystė“. Mokiniai turėjo atspėti autorių, dalyvauti pamokoje. Pamokos metu  gražūs ir prasmingi žodžiai bei palinkėjimai buvo išsakyti anglų kalbos mokytojos Dovilės Maslianikienės.

Lietuvių kalbos mokytoja Irena Pošiūnė surengė interaktyvią viktoriną apie svarbiausius dalykus žmogaus gyvenime. Mokiniai turėjo pasirinkti atsakymus. Po viktorinos laukė staigmena, nes reikėjo pasitikrinti savo mintis, sulyginti jas su Motinos Teresės išsakytomis mintimis.

Grupės auklėtoja Danutė Ankėnienė sukūrė filmą apie tai, kaip sekėsi mokiniams mokykloje visus ketverius metus. Buvo juoko ir gražių akimirkų, klausant auklėtojos žodžių.

Tradiciškai išklausėme švietimo, mokslo ir sporto  ministrės sveikinimą, palinkėjome sėkmės kiekvienam abiturientui, ištardami garsiai jo vardą. Buvo įteiktos padėkos už gerą mokymąsi ir puikius technologinio egzamino rezultatus. Moksleivius sveikino direktoriaus pavaduotojas ugdymui, pavaduojantis direktorių Romualdas Astrauka, gimnazijos skyriaus vedėja Vilhelmina Dragūnienė.

Mokytojus sveikino abiturientai, skambėjo Beatos Charlampovič daina. Mokiniai dovanojo mokytojams gėles, dėkojo už mokykloje praleistus metus, suteiktas žinias.  

Bendra mokytojų ir  mokinių nuotrauka įamžino šventės akimirką, o paleisti į orą balionai linkėjo, kad išsipildytų visos gyvenimo svajonės.

Sveikiname AKG20,  VG20, AG20 4_SG21 grupių mokinius, baigusius  vidurinio ugdymo programą. Linkime sėkmės laikant brandos egzaminus.

Gimnazijos skyriaus vedėja Vilhelmina Dragūnienė

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »