Cirkliškio vaikų dienos centro veikla
Mokinių bendrija „Viltis“, veikianti Švenčionių profesinio rengimo centre, nuo 2015 m. vykdo projektą „Cirkliškio vaikų dienos centras“, kurio tikslas - teikti dienos  socialines ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, sociokultūrines paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, ginti vaiko teises, padėti vaikui adaptuotis šeimoje ir visuomenėje. Šiuo metu Centrą lanko 28 vaikai.
Facebook

Cirkliškio vaikų dienos centro veikla

Tris kartus per savaitę vaikai  daro įvairius rankdarbius, patys ruošia pietus, serviruoja stalą, eina į žygius ir vykdo kitokias veiklas. Spalio mėnesį buvo organizuota išvyka į Vichy parką, vyko psichologo užsiėmimai, susitikimas ir krepšinio varžybos su  bendruomenės policininkais. Praėjusią savaitę mokiniai lankėsi MO muziejuje, kur aplankė didžiąją parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“. Taip pat svečiavosi Vilniaus universiteto Gamtos mokslų centro zoologijos muziejuje.

Džiaugiamės vis populiarėjančia savanoryste, kai vyresni vaikai ir mokytojai savanoriškais pagrindais prisideda prie projekto veiklų – padeda maisto ruošoje,  organizuoja išvykas. Šį rudenį sulaukėme naujų savanorių – Lauros Venskuvienės ir Živilės Savickaitės, kurios yra grožio paslaugų profesionalės ir atvyksta į dienos centrą suteikti vaikams kirpimo, manikiūro paslaugų. Jos ne tik suteikia paslaugas, bet ir konsultuoja, moko asmens higienos centro lankytojus. Esame labai joms dėkingi.

Būvimas kartu ir visos vykdomos veiklos padeda vaikams jaustis svarbiais, reikalingais ir saugiais. Siekdami šių tikslų dalyvaujame Dienos centrų finansavimo konkurse, kur tikimės paramos veiklų vykdymui 2020-2021m. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, VšĮ Humana People to People Baltic.

Projekto vadovė  Jolita Masevičienė

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »