Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių laimėjimai respublikiniame padavėjų ir  barmenų profesinio meistriškumo konkurse
Švenčionių profesinio rengimo  centro mokiniai iš konkurso Alytaus profesinio rengimo centre atsivežė du medalius: aukso ir bronzos. Jie gamino kokteilius ir šioje rungtyje tapo nugalėtojais. Mokinius konkursui paruošė padavėjų ir barmenų mokytojos: profesijos mokytoja metodininkė Ana Marmienė ir vyresnioji profesijos mokytoja Danutė Aučynienė.
Facebook

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių laimėjimai respublikiniame padavėjų ir  barmenų profesinio meistriškumo konkurse

Ankstyvą gegužės 11-os rytą išvykome į Alytaus profesinio rengimo centrą, kuriame vyko Lietuvos Respublikos profesinio mokymo įstaigų mokinių svetingumo profesinio meistriškumo „AEHT- LT 2023″ konkursas (AEHT – Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacija (European association of hotels and tourism schools). Į konkursą atvyko 54 būsimi kulinarijos, konditerijos, barų, restoranų paslaugų profesionalai iš 10-ies Lietuvos profesinio mokymo įstaigų:

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro,  Klaipėdos turizmo mokyklos,  Šiaulių technologijų mokymo centro,  Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro, Vilniaus agroekologijos mokymo centro, Marijampolės ir Alytaus profesinio rengimo centrų bei VŠĮ Telšių ir Utenos regioninių profesinio mokymo centrų.

Jų tarpe buvo ir Švenčionių profesinio rengimo centro  padavėjo ir barmeno specialybės mokinės Gabrielė Bryliova (PBG22 gr. ) ir Vanesa Pliavgo (PBG21 gr. ).

Pirmą konkurso dieną, po įspūdingo atidarymo su profesionalių barmenų šou,  burtų keliu buvo sudarytos komandos. Švenčionių PRC mokinės dalyvavo komandose su Alytaus profesinio rengimo centro ir Klaipėdos  turizmo mokyklų mokiniais.  Mokiniai sprendė teorijos testus ir kūrė receptūras.

Dalyviams buvo  organizuota kultūrinė programa. Vykome į Alytaus dramos teatrą žiūrėti spektaklio „Viešbutis „Renesansas“. Po spektaklio buvo ekskursija su gidais po Alytaus miestą.

Antrąją konkurso dieną dalyviai išsiskirstė į savo darbo vietas. Tuo metu mokytojams vyko seminarai ir išvyka į šaltalankių ūkį. Mokinių komandos turėjo pagaminti du skirtingus  kokteilius pagal duotą receptūrą ir sukurti kokteilį, panaudojant „Slaptos dėžės“ ingredientus.

Pasibaigus konkursui ir  susumavus rezultatus, paaiškėjo ir nugalėtojai. Mūsų mokyklos mokinės Gabrielės Bryliovos ir mokinio iš Klaipėdos turizmo mokyklos komanda kokteilių gaminimo rungtyje laimėjo pirmą vietą, o Vanesos Pliavgo ir Alytaus profesinio rengimo centro mokinės Evos Kudzytės komanda toje pačioje  rungtyje laimėjo trečią vietą.

Mokinius konkursui parengė profesijos mokytoja Ana Marmienė ir Danutė Aučynienė.

Profesijos mokytoja Danutė Aučynienė

Jūs taip pat gali sudominti
Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją
Naujienos

Išvyka į Valstybinę darbo inspekciją

Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų spalio 18 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR23, V23, PBG23, A23, AKG23, FP23 ir PBG21 grupių mokiniams.

Skaityti daugiau »