Paskutinio skambučio šventė Švenčionių profesinio rengimo centre
Gegužės 28 d. paskutinis skambutis nuskambėjo  ŠPRC IV gimnazijos klasės 30-čiai mokinių. Tai 10 –oji gimnazijos skyriaus laida. Šiais metais 23 mokiniai baigia IV gimnazijos klasę kartu su profesiniu mokymu ir 7 mokiniai iš suaugusiųjų skyriaus. Simboliška, bet tai pirmoji ŠPRC suaugusiųjų skyriaus mokinių laida.
Facebook

Paskutinio skambučio šventė Švenčionių profesinio rengimo centre

Mokyklos dvyliktokai būriavosi lauke pasipuošę paskutinio skambučio simbolika. Skambant muzikai jie su baltais balionais rankose praėjo mėgstamas mokyklos vietas ir mokytojų buvo šiltai sutikti prie sporto salės.

Renginį vedė PBG19 grupės mokinė Gintarė Rakštelytė. Gimnazijos skyriaus vedėja kalbėjo apie žodžio reikšmę gyvenime, linkėjo visiems vartoti tik pačius gražiausius žodžius. Absolventus sveikino grupės auklėtoja Tatjana Mialik, ŠPRC direktorė Milda Gustienė-Vilniškė, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Romualdas Astrauka. Mokytojai sveikino garso žinute, o mokiniai puikiai atspėjo, kuris mokytojas juos sveikina. Savo linkėjimus abiturientams visi norintys galėjo įrašyti didžiuliame plakate. Buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais mokiniai, kurie 12 klsių baigė gerais pažymais ir puikiai išlaikė technologijų egzaminą.

Tradiciškai baltų balionų būrys pakilo į dangų, visi padarė bendrą nuotrauką. Grupių mokiniai fotografavosi ir rinkosi auklėtojos kabinete paskutinei pamokai.

Linkime sėkmės brandos egzaminuose ir gražaus skrydžio gyvenimo kelyje.

Jūs taip pat gali sudominti
Ekranai
Naujienos

Ekranai

Birželio mėnesį baigėsi 8 mėnesius trukęs Medijų raštingumo projektas – Dideli Maži ekranai.  Britų tarybos,  VšĮ „Meno avilys“ ir  Ugdymo plėtotės centro  vykdytame   projekte dalyvavo 20 mokinių grupė iš Švenčionių profesinio rengimo centro.

Skaityti daugiau »
Pažintinis vizitas į Auto muziejų
Naujienos

Pažintinis vizitas į Auto muziejų

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė lydima  profesijos mokytojų Antano Veikučio, Rimanto Dragūno ir karjeros specialistės Danutės Ankėnienės vykome į Vilnių, apsilankyti Auto muziejuje, kuris yra įsikūręs Dariaus ir Girėno g. 2.

Skaityti daugiau »