„Gyvenimui reikia judesio“
Pradzia

Nuo 2021 m. rugsėjo mėn.  ŠPRC pradeda įgyvendinti valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamą projektą  „Gyvenimui reikia judesio“, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2021-09-20 iki 2024-06-28.

Projekto tikslas – suburti įvairaus amžiaus bendruomenės narius reguliariai sportuoti ne tik projekto vykdymo metu, bet ir jam pasibaigus, didinti sportuojančių ir sveikai gyvenančių žmonių skaičių, siekiant pagerinti jų laisvalaikį, įsigyjant lauko treniruoklius ir vykdant fizinio aktyvumo veiklas.    Mes visi esame viena kolektyvinė visuma, o koordinuoti kolektyviniai veiksmai skatina fizinį aktyvumą visais lygmenimis bei apima visas grupes: gyvenančius, dirbančius ir besimokančius mokykloje mokinius. Šiuo sporto projektu siekiama, kad vietos bendruomenės nariams (dirbantiems ir besimokantiems profesinio rengimo centre, gyvenantiems Cirkliškio gyvenvietėje ir net Švenčionių mieste) atsirastų daugiau galimybių išlikti aktyviems visuomeniniame gyvenime, darbo rinkoje, pagerėtų jų sveikatos rodikliai. Projektinės veiklos  bus planuojamos taip, kad jose galėtų dalyvauti visi norintys. Pagrindinės projekto veiklos būtų įvairūs fizinio aktyvumo užsiėmimai, lauko treniruoklių įsigijimas, treniruotės su jais. Suplanuotos šios veiklos: sveiko stuburo sveikatingumo mankšta, intervalinės treniruotės, šiaurietiško ėjimo mokymai, išvykos su dviračiais. Veiklose dalyvautų 90 dalyvių. Jie būtų įvairių amžiaus grupių, vyrai ir moterys. 

Laukiami projekto  rezultatai – pagerės žmonių sveikata, jie išmoks savarankiškai treniruotis ir tai darys reguliariai. Bus  įrengti lauko treniruokliai, įsigytos kitos sporto  priemonės. Tai  didins motyvaciją sportuoti ateityje.